Agnieszka Burzyńska

Jestem terapeutką oddechu, trenerką rozwoju osobistego, doradcą naturalnego odżywiania, promotorka zdrowego stylu życia. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski z tytułem magistra pedagogiki, a następnie Szkołę Trenerów Oddechu Prana Vision Rani Spets Edgren oraz Psychodietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Od 17 lat prowadzę sesje i treningi oddechowe. Od 5 lat doradzam w zakresie naturalnego odżywiania dla zachowania i poprawy zdrowia. Jestem członkiem zespołu terapeutów w Integrative Medical Center i Klinice Zdrowia, prowadzę konsultacje i sesje indywidualne, cotygodniowe grupowe sesje oddechowe, przygotowanie do porodu dla par oraz zajęcia usprawniające oddech, ciało i umysł dla seniorów.

Od dwudziestu lat jestem na ścieżce poszerzania świadomości. Doświadczam pod okiem praktyków medycyny holistycznej, medycyny chińskiej, wykładowców uniwersyteckich, terapeutów oddechu, psychologów. Techniki oddechowe poznałam pod kierunkiem Rani Spets Edgren. Moją wielką pasją jest towarzyszenie ludziom w otwieraniu serca na siebie i innych. Oddech jest energią przestrzeni serca.

Moją motywacją do pracy nad sobą były osobiste problemy. Przełomowe dla mojego samopoczucia i zdrowia było to, że zauważyłam siebie, przyznałam sobie sprawczość i wzięłam odpowiedzialność za siebie. Poczułam wtedy moc do zmiany życia. Moja osobista przemiana pomaga mi wspierać innych i nieugięcie wierzyć w człowieka.
Kocham to, co robię! Wspieram klientów w życiowych zmianach. Doradzam jak naturalnie się odżywiać, jak przy pomocy zasobów wewnętrznych: oddechu, odżywiania, inteligencji ciała i świadomości zmieniać swoje życie w kierunku zdrowia i szczęścia. Od kilkunastu lat jest to główna treść i pasja mojego życia.
Jakiegokolwiek rodzaju nierównowaga ma miejsce w Twoim życiu, jest na pewno technika oddechowa która może pomóc w jej uregulowaniu.
Patrząc na twoje ciało i na sposób oddychania potrafię zdiagnozować i dobrać odpowiednią technikę, która przełamie Twój oddechowy wzorzec byś mógł oddychać bardziej harmonijnie. Tej umiejętności nabyłam pracując z oddechem tysięcy ludzi, tysiące godzin w ciągu kilkunastu lat.

Świadomy oddech – to odblokowanie i przywrócenie fizjologicznego, pełnego oddechu za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń oddechowych. Prawidłowy oddech jest koniecznym warunkiem zdrowia psychicznego, dobrego trawienia, prawidłowej pracy serca, oczyszczania organizmu. Oddech jest podstawowym czynnikiem regulującym i przywracającym harmonię organizmu w każdym sensie i znaczeniu. Cokolwiek Ci dolega, zacznij od poprawy funkcji oddechowych z pomocą specjalisty. Wtedy zajmujesz się przyczyną a nie skutkami problemów.
Konsultacje żywieniowe – zdrowe odżywianie to nie tylko to co jesz, ale też jak jesz, kiedy jesz i najważniejsze, jak trawisz. Z kolei „jak trawisz” zależy między innymi od oddechu, chęci do życia i miłości do siebie i innych.
Prywatnie jestem córką Macieja i Ireny, mamą Moniki i Szymona. Do naszej rodziny należy też pies Maks i kotka Bili. Mieszkam we Wrocławiu, na planecie Ziemia, w Kosmosie. Zapraszam Cię na spotkanie. 🙂

Kontakt:
Telefon: +48 881 755 557
E-mail: agnieszkaburzynska@gmail.com
www.breathforyou.com 

Sprawdź LISTĘ NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW prowadzonych przez Agnieszkę Burzyńską.