Rani Spets Edgren

Założycielka i nauczycielka Szkoły Trenerów Oddechu Prana Visions, pochodząca ze Szewcji trenerka pracy z oddechem zarejestrowana w Stowarzyszeniu Rebirtherów Szwedzkich, trenerka rozwoju osobistego, doradca duchowy, coach.

W 1988 r ukończyła pierwszą szwedzką szkołę pracy z oddechem Wäxthuset Väddö AB Breath Training. Uczyła się w Centrum Osho Rajneeshdam w Poona w Indiach oraz Humaniversity w Holandii. Od roku 1990 prowadzi szkolenia dla nauczycieli-trenerów pracy z oddechem oraz warsztaty otwarte m.in. w Szwecji, Polsce, Estonii, Wielkiej Brytanii.

Prywatnie mama trójki dorosłych dzieci i babcia sześciorga wnucząt. Weganka, biega maratony, podróżuje po całym świecie.

Żyje tak jak uczy. Natchnienie czerpie z pracy Osho Rajneesh, Eckarta Tolle, Byron Katie, Stephena R.Covey.

Rani Pracuje z głęboką wewnętrzną wolnością i głęboką wewnętrzną ciszą, nieustannie podnosząc swój poziom świadomości i pełnej obecności. Wolność osobista, kreatywne i satysfakcjonujące życie, w harmonii i w szacunku do siebie i innych są jej priorytetami.

Każde spotkanie z Rani to wspólne odkrywanie swoich najlepszych stron i powracanie do własnej wewnętrznej MĄDROŚCI, RADOŚCI I WITALNOŚCI.

Kontakt:
Tel. +46 707 560 715
E-mail: ranispets@hotmail.com
www.inspiraktiva.se

Sprawdź LISTĘ NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW prowadzonych przez Rani Spets Edgren.