Gąski

Warsztat oddechowy nad morzem w miejscowości Gąski koło Koszalina. Termin najbliższego warsztatu: 18-25 maja 2024 roku.
Kontakt do organizatorki Ani Porańskiej: +48 605 096 256, poranska@tlen.pl

Warsztat oddechowy w Gąskach prowadzony jest przez Rani Spets Edgren od lat 80. ubiegłego wieku. Ma za sobą trzydziestokilkuletnią tradycję. Na warsztat zaproszeni są wszyscy, którzy chcą zgłębić swoją nieuwarunkowaną naturę, każdy, kto gotowy jest wyruszyć w podróż pracy nad sobą, swoimi emocjami, zmianą dotychczasowych postaw wobec życia i relacji międzyludzkich. Udział w zajęciach może też być dobrze spędzonym urlopem po całorocznej pracy oraz być wspaniałym czasem odpoczynku i relaksu. Poprzez prowadzone każdego dnia ćwiczenia oddechowe, sesje rebirthingowe, medytacje, każdy uczestnik ma szansę na spotkanie z samym sobą w sposób, w jaki trudno nam to zrobić w codziennej gonitwie zwanej życiem. Przez siedem dni niczym nie musisz się zajmować tylko sobą i szukaniem swojego komfortu bycia ze sobą i w relacji z innymi. Możesz osiągnąć upragniony spokój i zwolnić tempo. Jak Ci się to uda, to jesteś już o krok od znalezienia tego miejsca, o którym mówi Rani Spets Edgren – przestrzeni własnej nieuwarunkowanej natury. Proponowana forma pracy na warsztacie oddechowym w Gąskach nie jest formą pracy terapeutycznej rozumianej jako praca psychoterapeutyczna. Praca za pomocą tej metody nie zastąpi terapii, jeśli jej potrzebujesz, ale z pewnością może ją wzmocnić i pogłębić. Alternatywne zajmowanie się sobą w stosunku do psychoterapii jest jej bardzo pomocnym i ciekawym uzupełnieniem. Zajęcia prowadzone są przez siedem dni od soboty po południu do następnej soboty przedpołudniem. Warsztat najczęściej organizowany jest w maju lub w pierwszym tygodniu czerwca danego roku. Zajęcia odbywają się na powietrzu jak tylko na to pozwoli pogoda. W przypadku zimna lub deszczu mamy do dyspozycji salę, w której przeprowadzamy zajęcia.

Zgłoszenia proszę kierować do organizatorki Ani Porańskiej telefonicznie: +48 605 096 256 lub mailowo: poranska@tlen.pl. Warsztat od tych trzydziestu kilku lat cieszy się dużą popularnością dlatego zakwaterowanie wszystkich uczestników jest nie jest możliwe na terenie ośrodka, w którym są prowadzone zajęcia. Organizatorka dysponuje bazą przyjaznych miejsc, w których można zatrzymać się na czas pobytu na warsztacie.
Co czeka na Ciebie w czasie warsztatów:

• Sesje oddechowe (rebirthing)

• Ćwiczenia świadomego oddechu

• Ćwiczenia w grupach i podgrupach

• Ćwiczenia uważności

• Medytacje (w tym medytacje Osho)

• Szansa na uwolnienie stresu, napięć, emocji i traum poprzez ćwiczenia pracy z oddechem i ćwiczenia pracy z ciałem

• Taniec i ruch wspierający ciało, umysł i emocje i duszę

• Wspierająca Moc Całej Grupy

• Sesje pracy indywidualnej z Rani (w miarę wolnego czasu)

• Poranne kąpiele w Bałtyku, nadmorskie spacery, piękne wschody i zachody słońca, przyjacielskie spotkania i rozmowy, relaks i… i dużo więcej