Zgłoszenia

W lutym 2024 r. rozpoczął się 4. i zarazem ostatni semestr 9. krakowskiej edycji Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem – zjazdy odbywają się w podkrakowskiej Korzkwi. Równocześnie we wrześniu 2023 we Wrocławiu ruszyła kolejna 10. edycja Szkoły.

Aktualnie trwa nabór do :

kolejnej edycji Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem – rozpocznie się ona pierwszym zjazdem w dniach 20-22 września 2024  roku w podkrakowskiej Korzkwi oraz/lub w dniach 27-29 września w Katowicach.

Formularze aplikacyjne wypełnij w języku polskim i angielskim – formularz w języku polskim znajdziesz poniżej, a angielską wersję znajdziesz TUTAJ.
Możesz też ściągnąć formularze w plikach do wydrukowania, które znajdziesz poniżej – po wypełnieniu wydrukuj, zeskanuj lub zrób zdjęcie i prześlij do Rani Spets Edgren na adres pranavisions@pranavisions.eu. Pamiętaj o przesłaniu egzemplarza również w języku angielskim.

Jeśli masz pytania związane ze szkołą, zwróć się mailowo lub pisemnie do organizatorek z Wrocławia, Krakowa lub Katowic:

Wrocław – Anna Muszczyńska
szkolawroclaw@pranavisions.eu
tel. +48 518 555 788

Kraków/Korzkiew – Anna Łukaszczyk
szkolakrakow@pranavisions.eu
tel. +48 507 403 955

Katowice – Marzena Czechowska
szkolakatowice@pranavisions.eu
tel. +48 695 467 175

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

4 SEMESTRY
+
Indywidualna praca dyplomowa

  • Edukacja w Szkole Trenerów  Pracy z Oddechem Prana Visions oparta jest na filozofii holistycznej. Ciało, myśli, emocje i energia życiowa traktowane są jako całość. Zajęcia składają się z praktyki, teorii i ćwiczeń.
  • Bardzo ważne są interakcje między każdym z uczniów, a grupą.
  • Nasza praca ma na celu pogłębienie wglądu, tak aby uczniowie nabrali zaufania do własnych kompetencji.
  • Nasza praca dotyczy pracy z oddechem w wielu możliwych aspektach – zarówno jej stosowania jak i nauczania, również o transformacyjnym potencjale, który posiadamy, a który jest głębszy niż myśli i emocje.
  • Formularz zgłoszeniowy ma służyć zarówno Wam, jak i Waszym nauczycielom. Wam – aby określić swoją motywację; nauczycielom – aby pomóc im w jak najlepszym wspieraniu Was.
  • Wszystkie informacje są poufne.
Zgłoszenie do szkoły

 

DANE ADRESOWE

 

PYTANIA

 

OŚWIADCZENIE O ZDROWIU

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ –  UMOWA

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Trenerów Oddechu Prana Visions. Informacje są przechowywane i przetwarzane w celu realizacji nauczania i komunikacji ze studentami oraz pomiędzy studentami w prywatnej Szkole Trenerów Oddechu Prana Visions, której twórcą i główną liderką jest Rani Spets Edgren.