Zgłoszenia

We wrześniu 2023 r. rozpocznie się 3 semestr 9. krakowskiej edycji Szkoły – zjazdy odbywają się w podkrakowskiej Korzkwi.

Aktualnie trwa nabór do :

10. edycji Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem – rozpocznie się ona we wrześniu 2023 roku we Wrocławiu.

Formularze aplikacyjne wypełnij w języku polskim i angielskim – formularz w języku polskim znajdziesz poniżej, a angielską wersję znajdziesz TUTAJ.
Możesz też ściągnąć formularze w plikach do wydrukowania, które znajdziesz poniżej – po wypełnieniu wydrukuj, zeskanuj lub zrób zdjęcie i prześlij na adres pranavisions@pranavisions.eu

Jeśli masz pytania związane ze szkołą, zwróć się mailowo lub pisemnie do organizatorek z Wrocławia lub Krakowa:

Wrocław – Anna Muszczyńska
szkolawroclaw@pranavisions.eu
tel. +48 518 555 788

Kraków/Korzkiew – Ewa Gajewska
szkolakrakow@pranavisions.eu
tel. +48 601 227 356

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

4 SEMESTRY
+
Indywidualna praca dyplomowa

  • Edukacja w Szkole Trenerów  Pracy z Oddechem Prana Visions oparta jest na filozofii holistycznej. Ciało, myśli, emocje i energia życiowa traktowane są jako całość. Zajęcia składają się z praktyki, teorii i ćwiczeń.
  • Bardzo ważne są interakcje między każdym z uczniów, a grupą.
  • Nasza praca ma na celu pogłębienie wglądu, tak aby uczniowie nabrali zaufania do własnych kompetencji.
  • Nasza praca dotyczy pracy z oddechem w wielu możliwych aspektach – zarówno jej stosowania jak i nauczania, również o transformacyjnym potencjale, który posiadamy, a który jest głębszy niż myśli i emocje.
  • Formularz zgłoszeniowy ma służyć zarówno Wam, jak i Waszym nauczycielom. Wam – aby określić swoją motywację; nauczycielom – aby pomóc im w jak najlepszym wspieraniu Was.
  • Wszystkie informacje są poufne.
Zgłoszenie do szkoły

 

DANE ADRESOWE

 

PYTANIA

 

OŚWIADCZENIE O ZDROWIU

 

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ –  UMOWA

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Trenerów Oddechu Prana Visions. Informacje są przechowywane i przetwarzane w celu realizacji nauczania i komunikacji ze studentami oraz pomiędzy studentami w prywatnej Szkole Trenerów Oddechu Prana Visions, której twórcą i główną liderką jest Rani Spets Edgren.